24 Saat Zayıflatan Formül

                Fast food alışkanlığının oluşmasıyla düzensiz beslenme ve hareket eksikliğinden ötürü bir çoğumuz fazla kilolarımızdan yakınırız. Özellikle kış aylarında alınan fazla kilolarımız yaz tatillerimizi zehir edebilir. Yaz aylarında fit bir görünüme sahip olmak hepimizin hayalini kurduğu bir şeydir. Bunun için bilinen ölümcül diyetleri ya da acılı ameliyatları bir kenara atın. Diyetleriniz daha esnek sporlarınız size ve zamanına uygun olması için zayıflarken size faydalı bir yol arkadaşı olan slimcaps ile tanışın.

Slimcaps Nedir?

Slimcaps gece ve gündüz olmak üzere iki farklı kapsüle sahip bir besin takviyesidir. Metabolizmanızı hızlandırır, iştahınızı kapatır, vücuttaki kötü kolesterolü dengeler. Gece kapsülü ile akşam aldığınız fazla kalorilerden uyurken bile kurtulabilirsiniz. Metabolizmanızı hızlandırarak gece uyurken bile yaklaşık olarak 300 kalori yakar. Gündüzleri ise ortalama 400 kalori yakmanıza yardımcı olur. Dolayısıyla 24 saat boyunca kalori yakma fırsatını yakalamış oluyorsunuz. Bu da daha hızlı kilo vermenizi sağlar.

Nasıl Kullanılmalı?

Günde iki kez kullanılması önerilir. Sabah aç karnına gündüz kapsülü, akşam yemekten 2 saat önce gece kapsülünü alınız. Düzenli kullanmanız halinde vücudunuz bu düzene alışacaktır. Ayrıca düzenli kullandığınız taktirde üründen memnun kalır ve etkili bir sonuç alırsınız.

Ürüne Nereden Ulaşabilirsiniz?

                Slimcaps kendi sitesinden kolayca sipariş verilebilir. İster kapıda nakit ödeme ile ister kapıda kredi kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz. Online sipariş verebilir ya da whatsApp sipariş hattı ile ürüne sahip olabilirsiniz.  

               


Slimcaps Türkiye

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik