Birkaç gün içerisinde adını duyurmayı başaran ürünler arasında yerini alan slim caps pek çok kişinin de dikkatini çekmiş durumdadır. Aklınızda da soru işaretleri oluşmaya başladı, o halde hep birlikte bu ürünü tanıyalım.

İçerisinde de gece ve gündüz kullanım için 30’er tane kapsül yerini alan slimcaps, düzenli kullanımda da kolay bir şekilde kilo kontrolü sağlamamızda yardımcı olarak üretilmektedir. Şimdiye kadar 22 milyon üzeri satış rakamlarına kadar ulaşan bu besin takviyesi %94 başarı oranı ile birlikte piyasada ki benzer besin takviyelerini geride bıraktı bile. Metabolizma genellikle gündüzleri efor sarf ettiğinden dolayı gün ışığında da kilo kontrolü yapacağını zannederler. Uzmanlar uzun süren araştırmalar sonucunda gösteriyor ki vücudumuz en iyi gece ve gündüz kilo kontrolü sağladığında da kalıcı olarak sağlamış oluyor. Sadece gündüz verilen kaloriler gece yavaşlayan metabolizmamız sebebi ile birlikte verilmesi zor geri alınması oldukça kolay yağlarımızdan da kurtulmuş oluyoruz.  Fakat slim caps sayesinde de vücudumuz hem gündüz hem de gece kilo kontrolü sağlayabilecek.

Kullanımı: Kullanımı oldukça kolay ve bir o kadar da keyifli bir besin takviyesi olan slimcaps, sabah ve akşam kullanmanız da önerilmektedir. Sabah aç karnına bir kapsül akşamları ise yemeklerden 2 saat önce bir kapsül halinde alınmaktadır. Sabah aldığınız kapsül, gün içerisinde 400 kalori yaktırabileceği gibi akşam alacağınız gece kapsülü de sizler uyurken 300 kalori yakmanızda destekleyici olacaktır. Düzenli ve önerilen bir kullanım sağlandığı müddetçe olumlu sonuçları ile karşılaşabilirsiniz.

İçeriği: Doğal içeriği ile birlikte kutuların içerisinde 30 adet gündüz kapsülü yer alan gündüz kutusu ve 30 adet gece kapsülü yer alan gece kutusu çıkmaktadır. İçerisinde tamamen doğal içeriklerden faydalanılarak üretimi sağlanmaktadır. Üründe de şimdiye kadar bilinen herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır.


Slimcaps Türkiye

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik